Představení a historie firmy :

Firma byla založena v roce 2006 jako společnost DAXNER SERVIS s.r.o.. Od roku 2006 se firma zaměřovala na prodej stavebních materiálů a přípravnou činností. Regionální působnost naší firmy byla středočeský kraj, především okolí měst, Hořovice, Beroun, Kladno, Rokycany, Příbram a okolí Prahy a Plzně.

V současné době má firma sídlo ve Svijanech pod názvem SANENERGO s.r.o. větší působností a to v severních a jižních Čechách. Disponujeme širokými technickými prostředky, máme vlastní skladové zázemí a veškerou mechanizaci potřebnou k realizaci zakázek. Firma dbá na prvotřídní kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů a tím i spokojenost klientů. O kvalitě prací svědčí nárůst obratu firmy v posledních letech, návrat klientů k nové spolupráci a kladné reference na realizované projekty.

Hlavní činností firmy je prodej zateplovacích materiálů jak pro venkovní tak pro vnitřní zateplení. Zajištujeme provedení energetických výpočtů. Dále se zabíváme prodejem sanačních omítek, které jsou vhodné jak pro běžné stavby tak pro památkově chráněné objekty.

Zajištujeme také dodávky póro-kameniva, které má široké možnosti využití. Je vhodné pro výrobu lehčených betonů ( není nutné použít vstupní chemii ), dále pro pochozí zásypy jak v dřevostavbách tak ve zděných domech.

Činností firmy je také realizace zateplování a sanace budov. Provádíme zateplování rodinných a bytových domů, novostaveb a sanace budov po povodních. Provádíme také rekonstrukce. Dodávky stavebních celků jsou realizovány formou "NA KLÍČ".


Vypracovalwww.sanenergo.cz.